Back to top
Skip to main content
  • Michał Tkaczyk - Marconi - Hotel Bristol Warsaw

Restauracja Marconi

W Warszawie często mówi się, że Bar Kolumnowy to instytucja. Rzeczywiście, to arcydzieło Art Nouveau stanowi wyjątkowe miejsce na mapie miasta. Zjawiskowe wnętrze zostało odnowione z szacunkiem dla historycznego wystroju z początku XX wieku i dostosowane do współczesnych potrzeb. Tutaj, w sercu miasta, goście mogą świętować najważniejsze wydarzenia w swoim życiu lub po prostu przyjemnie spędzać czas przy wybornych koktajlach i pysznych przekąskach.
 

 

column-bar-cocktail.jpg
Walentynkowe koktajle inspirowane kinem

Skosztuj wyjątkowej karty koktajli inspirowanych klasykami światowego kina - celebruj Święto Miłości w majestatycznym Barze Kolumnowym podczas wieczorów wypełnionych muzyką na żywo. 

 

Manhattan   80 PLN
Koktajl znany z filmu „Śniadanie u Tiffany'ego" - ulubiebiec panny Holly Golightly. Wyjątkowa wariacja Martini na bazie bourbonu, zwieńczona gorzkawym aromatem.

Mai Tai   85 PLN
Przeniesie Was do oazy rumem płynącej, ale z lekkim twistem. Ten słodko kwaśny koktajl pojawia się w kultowym filmie „Błękitne Hawaje" z Elvisem Presleyem w roli głównej.

Gibson   80 PLN
Koktajl z filmu „Północ, północny zachód" Alfreda Hitchcocka z 1959 r. to wytrawne Martini z marynowaną cebulką - klasyka w najlepszym wydaniu.
 


Informacje i rezerwacje:
T +48 22 5511 888
Dining.Bristol@luxurycollection.com

Afternoon Tea

Kulinarne doznania

Sezonowe menu, polskie specjały w najlepszym wydaniu, przekąski idealnie komponujące się z mistrzowskimi koktajlami naszych barmanów - zapraszamy do odkrycia propozycji kulinarnych Szefa Kuchni Michała Tkaczyka.

 

 

Informacje i rezerwacje:

T + 22 55 11 888

Dining.Bristol@luxurycollection.com

 

 

Jazzowe sesje z Donaldem Canwoodem
Jazzowe sesje na żywo

Podczas wieczornych koncertów, które codziennie odbywają się w Hotelu Bristol, Warsaw, Bar Kolumnowy nabiera atmosfery wyjątkowego klubu nocnego, w którym króluje jazz.

Nasi muzycy potrafią stworzyć wspaniałe widowisko!

 

Wstęp wolny.

 

Rezerwacje 

T +48 22 55 11 832

Bristol.Dining@luxurycollection.com