RESTAURACJA MARCONI


W zlokalizowanej w słynnym Hotelu Bristol, z osobnym wejściem od ulicy Karowej restauracji Marconi od rana do wieczora panuje przyjemna, zrelaksowana atmosfera.

Szef Kuchni Michał Tkaczyk tworzy dania oparte na współczesnych smakach, korzystając z najlepszych sezonowych produktów od swoich sprawdzonych, lokalnych dostawców. W menu znajdziemy m.in. tatara z polskiej wołowiny, lekkie sałatki, a także wybór mięs i owoców morza. Słynna cukiernia Hotelu Bristol przygotowuje dla restauracji najlepsze desery.


Marconi z widokiem na ustronne patio jest miejscem na szybki lunch, spotkanie biznesowe, rodzinne spotkanie czy romantyczną kolację. Restauracja słynie także z niedzielnych brunchy oraz tradycyjnej Afternoon Tea.


Oferty specjalne


 NIEDZIELNY BRUNCH

NIEDZIELNY BRUNCH

Brunch Niedzielny, co tydzień w godzinach 12:30 - 16:00 w Restauracji Marconi.

Niedzielny brunch w Hotelu Bristol – lokalne kulinarne doświadczenie. Więcej informacji

Oferta specjalna
Close
 NIEDZIELNY BRUNCH

NIEDZIELNY BRUNCH

Oferta niedzielnego brunchu, starannie przemyślana przez szefa kuchni Hotelu Bristol, wyłania najcenniejsze składniki i receptury kuchni całego świata, bazując na najświeższych, lokalnych i regionalnych produktach. Pozwól nam zaskoczyć się bogactwem nowych smaków.

Dowiedz się więcej

Rezerwacji dokonać można pod numerem telefonu: +48 22 551 1832. Cena: 189 zł od osoby.


AFTERNOON TEA

AFTERNOON TEA

Afternoon Tea w Hotelu Bristol można zamówić w dniach: czwartek - piątek | 12:30 - 17:00 sobota - niedziela | 14:00 - 17:00 Muzyka fortepianowa na żywo: piątek - sobota | 14:00–17:00

Świętuj z nami brytyjski zwyczaj picia herbaty w wyjątkowym stylu. Wybierz jedną z najlepszych angielskich herbat i rozkoszuj się doskonałymi przekąskami. Więcej informacji

Oferta specjalna
Close
AFTERNOON TEA

AFTERNOON TEA

Afternoon Tea serwowana w Hotelu Bristol to zwyczaj, który kultywujemy. W skład popołudniowej herbaty, bo tak można dosłownie przetłumaczyć nazwę tego delikatnego posiłku, wchodzą najwyższej jakości kanapeczki, świeżo pieczone maślano–drożdżowe bułeczki, tzw. scones, które podawane są z gęstą, maślaną śmietanką i dżemami, a także wybór deserów wykreowanych przez szefa kuchni.

Dowiedz się więcej

radycyjna Afternoon Tea: 59 PLN za osobę. Tradycyjna Afternoon Tea z lampką szampana: 99 PLN za osobę

Restauracja Marconi

Krakowskie Przedmieście 42/44WarszawaPL

+48225511832 Hours of Operation

Hours of Operation
Zamknij
  • Śniadania 06:30 - 10:30
  • Lunch 12:00 - 15:00
  • Kolacja 18:00 - 22:30
  • Kolacje w niedzielę 19:00 - 22:30
  • Niedzielny Brunch 12.30 - 16.00
Rezerwacje
Udostępnij
Zamknij