Skip to main content

Restauracja Marconi

Restauracja Marconi

Restauracja Marconi jest znakomitym dopełnieniem legendy słynnego Hotelu Bristol, Warsaw znajdującego się w samym sercu Starego Miasta. Idealne połączenie swobodnej atmosfery z najwyższym standardem obsługi stanowi o wyjątkowości tego miejsca. Nasz Szef Kuchni nie kryje swojej wielkiej pasji do sezonowych produktów od lokalnych dostawców i na nich buduje wyjątkową kartę dań.

Godziny otwarcia

 

Poniedziałek-niedziela

6:30-10:30   Śniadania
12:00-15:00 Lunch
18:00-23:00 Kolacja (22:00 ostatnie zamówienie)

Niedziele Brunche

13:00-17:00 Brunch (pierwsza niedziela miesiąca)
 

 

Place Holder

Menu

Text
Kolacja na 6 rąk

Kolacja na 6 rąk - już 11 czerwca

Trzy kulinarne talenty i wyśmienicie skomponowane menu - już 11 czerwca w warszawskim Hotelu Bristol odbędzie się Wielki Finał serii autorskich kolacji na 6 rąk, podczas którego trzech utalentowanych Szefów Kuchni hoteli Marriott International - Marek Soczewka z Sheraton Sopot, Marcin Sasin z Sheraton Grand Warsaw i Kamil Jabłoński z warszawskiego Hotelu Bristol zaprezentują wyśmienite kulinarne propozycje przygotowane specjalnie na ten wieczór.

Po edycjach w warszawskim i sopockim Sheratonie zapraszamy 11 czerwca o godz. 18:00 do Hotelu Bristol, gdzie wybitne trio po raz kolejny wspólnie zaserwuje niezapomnianą kulinarną ucztę.

Co miesiąc nowe menu
Co miesiąc nowe menu

Podróże kulinarne z Robertem Makłowiczem w Hotelu Bristol

W kulinarną podróż przez smaki najróżniejszych zakątków świata zaprasza Robert Makłowicz - kulinarny obieżyświat, który podzielił się swoimi inspiracjami z Szefem Kuchni Kamilem Jabłońskim. Miłą niespodzianką dla fanów Makłowicza będzie okazja do spotkania się z nim podczas kolacji specjalnych. Na następny wieczór kulinarny inspirowany Tyrolem zapraszamy 23 maja.

Informacje:
T +22 55 11 888
Bristol.Dining@luxurycollection.com
 

Niedzielne Brunche w Bristolu
W każdą pierwszą niedzielę miesiąca od 13:00

Niedzielne Brunche w Bristolu

Rodzinny brunch w Hotelu Bristol to doskonała okazja do spróbowania wyśmienitych przekąsek i dań przygotowanych przez utalentowany zespół kucharzy pod nadzorem naszego Szefa Kuchni.
Marconi