Back to top
Skip to main content
  • Marconi Hotel Bristol Warsaw
  • Marconi Hotel Bristol Warsaw
  • Marconi Hotel Bristol Warsaw

Restauracja Marconi

beverages.jpg
Niedzielne Brunche w Hotelu Bristol

Podczas niedzielnych brunchy w Hotelu Bristol Szef Kuchni Michał Tkaczyk przeniesie Gości do świata kulinarnych akrobacji - 120 lat tradycji kulinarnych lekko muśniętych nowoczesnością i urozmaiconych międzynarodowymi wpływami. Zapraszamy na wyśmienite przystawki i dania, bufet deserów i słodkości, najlepsze sezonowe produkty w formie gorącego bufetu oraz stacji live. Idealnym dopełnieniem kuchni jest bogaty wybór napoi - wspaniały wybór na niedzielny relaks w gronie najbliższych.

 

Nasze kulinarne stacje: Ostrygi i kawior / Łosoś / Niedzielna pieczeń / Wodą i mąka / Nikkei / Desery

 

W każdą niedzielę:  13:00 - 17:00

 

Cena od osoby:

 

295 PLN - Pakiet Bristol - pełne menu w formie bufetu oraz napoje bezakolholowe i alkohole (woda, kawa, herbata, soki, wino białe i czerwone, wino musujące, koktajl bar)

360 PLN - Pakiet Royal Bristol - pełne menu w formie bufetu oraz napoje bezakolholowe i ekskluzywne alkohole
(woda, kawa, herbata, soki, wino białe i czerwone, szampan Moutard, koktajle na bazie alkoholi Belvedere, Hennessy i Glenmorangie)

 

Dzieci w wieku 4- 2 lat: 50%
Dzieci w wieku 0-3 lata: bezpłatnie

 

 

MAGICZNY CZAS Z RODZINĄ
Kącik dla najmłodszych i muzyka na żywo

Podczas kultowych niedzielnych brunchy w warszawskim Hotelu Bristol zadbamy o to, aby mogli się Państwo delektować nie tylko wyśmienitymi doznaniami kulinarnymi, ale również wspaniałą atmosferą przy muzyce na żywo.

 

Na najmłodszych Gości czeka zaś kącik zabaw, w którym w czasie brunchu mogą Państwo  powierzyć swoje pociechy opiece wykwalifikowanych animatorów.

 

brunch-artwork.jpg
Rezerwacje

 

T +48 22 55 11 832
Marconi@luxurycollection.com